خدمات

نصب انشعاب فاضلاب خانگی

 فاضلاب از مهم ترین مشکلات جوامه شهری به حساب می آید که همه درصدد برطرف کردن این مشکلیم به همین دلیل، نصب انشعاب فاضلاب خانگی به شهر، با لوله های مخصوص فاضلابی پوشفیت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت اجرا میشود.

حفاری چاه فاضلاب

کلیه ی امور حفاری چاه فاضلاب و حفاری آب در تهران را به تیم حرفه ای و کاربلد الولوله بسپارید تا از کیفیت کار انجام شده مطمئن باشید. ما اینجا هستیم تا با تجهیزات حرفه ای و به کارگیری راهکارهای مناسب عالی ترین کیفیت خدمات را ارائه دهیم. 

حفاری آب فضای سبز باغ ویلا

حفاری آب و لوله کشی فضای سبز، توسط مهندسین و تکنسین های الولوله، با استفاده از کول بتنی به صورت تخصصی و ایمن، انجام می شود.کول گذاری شیوه ای برای مقاوم سازی بدنه چاه ها و جلوگیری از خطر ریزش و فرو رفتگی احتمالی آن ها است.

حفاری چاه ارت

حفر چاه ارت (برق) برای حفاظت از جان افراد، توسط گروه مهندسی الولوله، به این صورت است که چاله‌ای از سطح زمین ایجاد می‌کنند تا به عمق خاک مرطوب برسند، تخته مسی را داخل چاه قرار داده و یک سیم از تخته به بیرون چاه به وسایل الکتریکی متصل می‌کنند.

حفاری کابل برق

شرکت مهندسی الولوله در سریعترین زمان ممکن، مطابق با دستورالعملی که تهیه و تدوین شده است انواع حفاری کابل برق، اجرای کابل کشی فیبر نوری در زیرزمین و حفاری کابل مخابراتی پروژه‏‎های مرتبط را به درستی و با موفقیت به اجرا می‌رساند.

بازسازی ساختمان

الولوله، مجموعه‌ای متشکل از طراحان و مجریان باتجربه جهت بازسازی منزل در تمامی نقاط کشور در خدمت شما عزیزان می‌باشد. بازسازی ساختمان، یک شیوه بسیار عالی جهت نوسازی و زیباسازی مجدد ساختمان محل زندگی یا کار شماست.