درباره ما

الو لوله

درباره الو لوله بیشتر بدانید...!

نصب انشعاب فاضلاب خانگی به فاضلاب شهری (اگو)
با توجه به توسعه شبکه فاضلاب تهران (اگو شهری) و عدم نصب انشعابات بسیاری از منازل و مجتمع های مسکونی و تجاری به شبکه در زمان اجرای انشعابات، الولوله آمادگی دارد بر پایه چندین سال تجربه در اجرای انشعابات فاضلاب شهری کلیه امور مربوط به لوله کشی فاضلاب و اتصال آن به شبکه را بر اساس اصول مهندسی، در کوتاهترین زمان و با بهره گیری از پرسنل مجرب و مواد مرغوب به انجام رساند.

تیم حرفه ای و مجرب اعتماد شما پشتوانه ماست

 

از مهمترین نکات اجرای اتصال به خطوط فاضلاب شهری استفاده از انشعابگیر رزوه‌ای (موفه) برای برقراری ارتباط با خطوط اصلی می‌باشد که طبق استاندارد در کلیه انشعابات باید مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر آن شیب اصولی و استاندارد نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد، همانطور که شیب کم باعث گرفتگی لوله‌های فاضلاب می‌شود شیب بیش از حد نیز به مرور باعث رسوب در لوله‌ها و گرفتگی خواهد شد.

پس از پایان عملیات نصب کلیه امور مربوط به ترمیم محل‌های حفاری شده و نازک کاری ساختمان نیز انجام شده و پس از تمیزکاری تحویل مالکین محترم می‌گردد.
با توجه به تجهیزات الو لوله در اجرای خطوط لوله کارخانجات و مراکز صنعتی آماده اجرای خطوط لوله داخلی شهرک‌ها، کارخانجات صنعتی و دارویی، مراکز نظامی و غیره به همراه ساخت و بهره برداری مخازن ذخیره، سپتیک تانک، تصفیه خانه، چربی گیرهای صنعتی و آشپزخانه، ایستگاه‌های پمپاژ و اتصال به شبکه فاضلاب شهری هستیم.
طبق استانداردهای جهانی در هر ساختمان یا منزل نصب فاضلاب باید انجام گیرد، به این دلیل که از ریزش چاه‌های قدیمی و ورود حشرات موذی (سوسک، موش، مارمولک و …) و همچنین بوی فاضلاب به داخل ساختمان جلوگیری شود.
در این راستا همکاران ما در گروه مهندسی الو لوله جهت آسایش و رفاه همشهریان محترم درصدد برآمده است تا در کوتاهترین زمان، بهترین تجهیزات، لوله و اتصالات پوش فیت با کیفیت و مجرب ترین کارشناسان و مهندسین در این امور فعالیت خود را ارائه می‌دهد.